Czym żyje nasze miasto?

Najświeższe informacje lokalne. Dyskusje na Forum. Dokąd pójść z przyjaciółmi: imprezy, rozrywka, jak spędzić czas wolny. Repertuary kin, urzędy, Katalog Firm, ogłoszenia drobne.

Marketing

Ogólnopolska siec miejskich serwisów to doskonałe miejsce do akcji marketingowych. Tu można przeprowadzić kampanię promocyjną, w unikatowych formach marketingowych. Prowadzimy plebiscyty, konkursy, ciekawe akcje. Tworzymy strony specjalnie przygotowane zgodnie z profilem działalności klienta.

W sprawie ogólnopolskich akcji i patronatów - kontakt Luiza Piotrowicz luiza.piotrowicz@polskapress.pl
W poszczególnych regionach osoby kontaktowe:

KONTAKT

woj. dolnośląskie

wroclaw.naszemiasto, wroclaw@naszemiasto.pl (71) 37 48 238

woj. łódzkie

Daniel Frontczak, d.frontczak@express.lodz.pl (42) 665 93 59

woj. małopolskie

marketing@gk.pl

woj. mazowieckie

Redakcja Warszawa, warszawa@naszemiasto.pl (22) 201 44 35

woj. pomorskie

Redakcja Gdańsk gdansk@naszemiasto.pl (58) 30 03 304

woj. śląskie oraz woj. opolskie

Magdalena Zuber-Buba m.zuber@dz.com.pl (32) 634 21 56

woj. wielkopolskie

Paulina Burchardt p.burchardt@glos.com (61) 61 869 41 88

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.